VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners

شرکت البرز تجارت یگانه با بهره گیری از پیشرفته ترین دستاوردهای روز دنیا در زمینه بکارگیری از سیستمهای فوق مدرن انتقال مواد موثره کازمتیک به لایه های درونی پوست، پس از سالها تحقیق، ممارست و نوآوری موفق به تولید فرآورده های تخصصی درموکازمتیک تحت نام FACEDOUX گردیده است. در این راه متخصصین ما در طی سالیان متمادی، علاوه بر کسب تجربیات فراوان در زمینه ارائه فرمولاسیون برتر، پیشرفته و مدرن، در تمامی مراحل از تجربیات، راهنمایی ها و نظارت متخصصین مجرب اروپایی صنعت کازمتیک و خصوصاً شرکت MIBELLE سوئیس بهره لازم را برده و موفق به ارائه محصولاتی گردیده که نه تنها قابلیت رقابت با بهترین فرآورده های روز دنیا را دارند، بلکه در بسیاری از موارد از آنها برتری جسته اند.

ما در شرکت البرز تجارت یگانه برآنیم تا با سخت کوشی، حفظ قابلیت نوآوری و کسب روزمره دانش همواره خود را در بالاترین سطح ارائه محصولات تخصصی صنعت کازمتیک نگهداشته و امیدواریم در آینده با ارائه محصولاتی برتر، برآورده کننده نیاز جامعه پزشکی و مصرف کنندگان محترم باشیم.

 

درباره ما

شرکت البرز تجارت یگانه با بهره گیری از پیشرفته ترین دستاوردهای روز دنیا در زمینه بکارگیری از سیستمهای فوق مدرن انتقال مواد موثره کازمتیک به لایه های درونی پوست، پس از سالها تحقیق، ممارست و نوآوری موفق به تولید فرآورده های تخصصی درموکازمتیک تحت نام FACEDOUX گردیده است.

شرکت البرز تجارت یگانه

اطلاعات تماس:

نشانی: تهران، بزرگراه شهید همت، بلوار سردار جنگل، بلوار شهید مخبری (گلستان)، پلاک 113

تلفن: 44621003 ، 44621004 ، 44621005

فکس: 44621002

وب سایت: www.facedoux.com