به وب سایت فیس دوکس خوش آمدید

درباره شرکت ما

محصولات فیس دوکس عمدتا جزو اختراعات ثبت شده است!

تمرکز البرز تجارت یگانه بر تولید و توسعه محصولات درموکازمتیک برتر در کلاس جهانی در ایران است، محصولاتی که از نظر تست ایمنی و اثر بخشی مورد تایید درماتولوژیست ها، داروسازان، چشم پزشکان و متخصصین کودکان است. فیس دوکس بر روی انواع پوست و همچنین بخش های مختلف پوست بدن نگاه ویژه ای دارد، “ما معتقدیم شرایط و اختلالات پوستی ناشی از افزایش سن و استرس های بیرونی برای پوست در نقاط مختلف بدن متفاوت است”. محصولات فیس دوکس به طور تخصصی برای تمام نقاط بدن تولید و فرموله می شوند. تولیدات ما تمام روتین عملی برای مراقبت از انواع پوست دارای التهاب و اختلال ویژه را حمایت می کند.

در کارخانه «البرز تجارت یگانه» انواع محصولات مراقبت از پوست شامل گروه هیدرازوم شامل شوینده های غیر صابونی و کرم های مرطوب کننده مخصوص نواحی مختلف پوست صورت و بدن ، گروه پیگمازوم نیز شامل شوینده های غیر صابونی و کرم های ضد لک و روشن کننده پوست نواحی مختلف بدن و به همین ترتیب گروه های آکنه زوم ، لیفتازوم و فتوزوم و … که تمام این محصولات با همکاری بزرگترین پارتنر اروپایی فیس دوکس یعنی شرکت میبیل بایوکیمستری سوئیس تولید می گردد.

شرکت میبل بایوکیمستری بخشی از گروه میبل سوئیس است که کار آنها کار بر روی علوم پایه برای سنتز و استخراج اکتیوهای مورد استفاده در محصولات مراقبت شخصی، کازمتیک و درموکازمتیک است. در طی سالهایی که از قرن جدید می گذرد این گروه توانسته اند به تنهایی بیش از نصف مدال های طلا، نقره و برنز نوآوری مواد موثره در صنعت کازمتیک را از نمایشگاه In-cosmeticss سالانه جهانی و کنگره جهانی کازمتیک به خود اختصاص دهند.

 توسط آرتان آخری – مدیر وب سایت فیس دوکس

فیس دوکس تولید کننده شامپوهای نسل پنجم جهان

در پنج دهه ی گذشته، تحولات و پیشرفت‌های جالب توجهی در تولید و فرمولاسیون شامپوهای موی سر و عملکردهای مختلف آنها حاصل‌شده است. فیس دوکس با همکاری یکی از پر افتخارترین نوآوران مواد اولیه مراقبت از موی جهان یعنی میبل بایوکیمستری سوئیس نسل پنجم شامپو را در ایران تولید و عرضه نموده است. شامپوهایی که اولین وظیفه خود یعنی پاک کنندگی ملایم را با قدرت تمام انجام می دهند و موجب التهاب نمی گردند. این خاصیت را مدیون سورفکتانت های ایمن بر پایه آمینو اسید هستند.

این سورفکتانت ها اصطلاحا زیست تجزیه پذیر بوده و در طی 28 روز قادر به بازگشت به طبیعت هستند. فیس دوکس در استفاده از بایوسورفکتانت ها و مواد سازگار با محیط زیست همیشه تعهد داشته و خواهد داشت.

فیس دوکس شامپو های نسل پنجم را اینگونه تعریف می کند: شامپویی که حاوی بایوسورفکتانت های ترجیحا بر پایه آمینو اسید است که دارای سازگاری زیادی با ساختار طبیعی پوست بوده و در فرآیند ترمیم و بهبود  ساختار مو و همچنین درمان التهابات پوست سر دخیل و موثر باشد. شامپو های فیس دوکس دارای ایمن ترین نگهدارنده غیر پارابنی است و کسانی که فکر می کنند به پارابن و مشتقات آن حساسیت دارند از این نظر آسوده خاطر هستند.

در تعدادی از شامپو های فیس دوکس با تشخیص متخصصین از سیستم محافظت کننده پری بایوتیک بایواکولیا استفاده شده است. این سیستم دارای قدرت حفاظتی بالایی از فلور میکروبی و بیوم پوست سر در مقابل عوامل میکروبی و آلودگی های زیست محیطی در ایجاد عفونت و التهاب است. زمانی که این مواد مغذی برای تغذیه باکتری های خوب روی پوست سر از طریق شامپوهای فیس دوکس بر روی پوست سر قرار می گیرند، موجب تقویت پوشش اسیدی پوست و حفظ میکروبیوم مطلوب پوست سر شده که از بیرونی ترین لایه ی پوست درمقابل رادیکال های آزاد و عوامل بیماری زا محافظت می کنند.

 توسط آرتان آخری – مدیر وب سایت فیس دوکس

فناوری نوین فیس دوکس در شوینده های سازگار با پوست

لطفا صبور باشید ! در حال نوشتن هستیم! با احترام

اینستاگرام فیس دوکس